ŻEGNAJ SZKOŁO- WITAJCIE WAKACJE!

Tegoroczna uroczystość zakończenia roku szkolnego w SP nr 1 miała wyjątkowy charakter.
W pierwszej części akademii uczniowie klasy VIII przedstawili program artystyczny, w którym pożegnali się ze szkołą. Oprawę muzyczną przygotował szkolny zespół muzyczny.
Druga część akademii była podziękowaniem dla Pani Dyrektor Anny Górskiej, która po 22 latach pełnienia funkcji Dyrektora „Jedynki” odchodzi ze stanowiska.

“Wszystko się kończy, wszystko przeminie.
I sen się przerwie – słodkie marzenie.
Lecz coś jest w duszy, co nigdy nie minie.
I wciąż trwać będzie, a tym jest wspomnienie.”
Wszyscy wiemy, że zmiany są nieodłącznym elementem naszego życia, choć nie zawsze ich oczekujemy. Dla naszej szkoły przyszedł moment takiej zmiany – z funkcją dyrektora szkoły żegna się Sz. Pani Anna Górska.
W takiej chwili szczególnie doceniamy jej zasługi dla mszańskiej „Jedynki”. Doceniamy też to, że dane nam było spotkać na swej drodze wyjątkowego, oddanego innym człowieka.
Pani mgr Anna Górska jest wieloletnim, doświadczonym nauczycielem, bowiem swoja przygodę z edukacją rozpoczęła jeszcze w internacie szkoły specjalnej, który mieścił się przy ulicy Kolbego, gdzie była wychowawcą i nauczycielem. Następnie pełniła funkcję pedagoga szkolnego, a wreszcie od września 2002 r. objęła funkcję dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Mszanie Dolnej.
Bycie dyrektorem, to nie tylko sprawowanie codziennych obowiązków. To misja, a zarazem powołanie wymagające wiedzy, opanowania i rozwagi. Nasza pani Dyrektor potrafiła odpowiedzialnie kierować placówką zawsze mając na uwadze dobro uczniów, być takim liderem zespołu, który przekazuje swoim pracownikom energię do działania i być dobrym gospodarzem , dbającym o dynamiczny rozwój i nowoczesność szkoły. A jednocześnie – być przyjacielem i być człowiekiem… To wszystko pozostanie we wdzięcznej pamięci nas wszystkich uczniów, nauczycieli i całej społeczności lokalnej. Za to wszystko z całego serca DZIĘKUJEMY!!!
« z 2 »