• Terminy spotkań Wychowawców klas z Rodzicami – wrzesień 2023 r.

  19 września (wtorek) Klasowe spotkania Wychowawców klas  z Rodzicami kl. I- III  godz.15.30
  (wybór klasowych rad rodziców, sprawy organizacyjne)
  20 września (środa) Klasowe spotkania Wychowawców klas z Rodzicami– kl. IV-VIII godz.15.30
  (wybór klasowych rad rodziców, sprawy organizacyjne)
  28 września (czwartek) Spotkanie z Radą Rodziców SP1  – godz.16.00 s.6
  (wybór Rady Rodziców SP1, sprawy organizacyjne).
  Zapraszamy przewodniczących  Klasowych Rad Rodziców
 • Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

  4 września odbyła się w naszej szkole akademia inaugurująca rok szkolny 2023/2024. Uroczystość miała charakter nostalgiczno-patriotyczny. Najpierw krótkie pożegnanie wakacji a następnie upamiętnienie 84 rocznicy wybuchu II wojny światowej. Akademię przygotowały klasy VIa i VIb pod kierunkiem wychowawczyń: Małgorzaty Kołodziejskiej i Moniki Jurczak- Ślagi oraz Mariusz Klimek, który zadbał o oprawę muzyczną wydarzenia.

 • ORGANIZACJA ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2023/24 W DNIU 4 WRZEŚNIA 2023 R. W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1

  ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE I KLASY I–III

  Godz. 10.30 Msza święta w  Kościele  Miłosierdzia Bożego  dla klas  0- III. Po nabożeństwie uczniowie z rodzicami udają się  do szkoły  na spotkanie ogólne w Miejskiej Hali Sportowej.  Następnie klasy z Wychowawcami przechodzą na spotkania w wyznaczonych salach lekcyjnych.

  Rodziców uczniów kl. I-III prosimy o przyniesienie torby lub reklamówki na podręczniki i ćwiczenia, które będą rozdawane dzieciom podczas spotkań z wychowawcą.

  KLASY IV–VIII

  Godz.8.00 – Msza święta w  Kościele  Miłosierdzia Bożego dla klas  IV- VIII. Po  nabożeństwie spotykamy się w Miejskiej Hali Sportowej.  Następnie klasy z Wychowawcami przechodzą na spotkania w wyznaczonych salach lekcyjnych.

  Biblioteka szkolna informuje, że wypożyczenia podręczników na rok szkolny 2023/2024  dla klas I–III i IV–VIII odbywać się będą 4 września 2023r. w czasie spotkania z wychowawcą. Prosimy o przyniesienie torby lub reklamówki .

  Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego życzymy wzajemnej życzliwości, zaufania, satysfakcji z czasu spędzonego w szkole oraz dużo radości!