ORGANIZACJA ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2023/24 W DNIU 4 WRZEŚNIA 2023 R. W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE I KLASY I–III

Godz. 10.30 Msza święta w  Kościele  Miłosierdzia Bożego  dla klas  0- III. Po nabożeństwie uczniowie z rodzicami udają się  do szkoły  na spotkanie ogólne w Miejskiej Hali Sportowej.  Następnie klasy z Wychowawcami przechodzą na spotkania w wyznaczonych salach lekcyjnych.

Rodziców uczniów kl. I-III prosimy o przyniesienie torby lub reklamówki na podręczniki i ćwiczenia, które będą rozdawane dzieciom podczas spotkań z wychowawcą.

KLASY IV–VIII

Godz.8.00 – Msza święta w  Kościele  Miłosierdzia Bożego dla klas  IV- VIII. Po  nabożeństwie spotykamy się w Miejskiej Hali Sportowej.  Następnie klasy z Wychowawcami przechodzą na spotkania w wyznaczonych salach lekcyjnych.

Biblioteka szkolna informuje, że wypożyczenia podręczników na rok szkolny 2023/2024  dla klas I–III i IV–VIII odbywać się będą 4 września 2023r. w czasie spotkania z wychowawcą. Prosimy o przyniesienie torby lub reklamówki .

Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego życzymy wzajemnej życzliwości, zaufania, satysfakcji z czasu spędzonego w szkole oraz dużo radości!