Akcja – “Szkole pomagamy i Świat oczyszczamy”

Drodzy rodzice – oddając elektrośmieci wspieracie szkołę. Nasza szkoła przystąpiła do akcji zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. W dniach od 15.01.2018r. do 26.01.2018r. można przynosić zużyty sprzęt: komputery, telefony, monitory, drukarki, klawiatury, klimatyzatory, akumulatory, baterie, radia, telewizory, lodówki, pralki, kuchenki, grzejniki, żelazka, odkurzacze, kable, tonery, itp. W zamian nasza szkoła otrzyma bony wymienne na nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego lub materiałów biurowych. Akcja ma na celu podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży oraz prawidłowego gospodarowania odpadami. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci. Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które chcą oddać do utylizacji sprzęt przeznaczony do likwidacji, a tym samym zwiększyć szanse szkoły na ciekawe nagrody.