Dzień Babci i Dziadka

25.01.2017 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, którą przygotowały przedszkolaki z oddziału „0”1. W mroźne zimowe popołudnie pojawili się w naszej szkole zaproszeni goście – ukochane babcie i dziadkowie. Często z odległych miejscowości przyjechali zobaczyć swoje wnuczki i wnuczków występujących na szkolnej scenie. Po powitaniu gości i Pani Dyrektor Anny Górskiej, przedszkolaki przedstawiły „Jasełka”, do których przygotowywały się jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia. W drugiej części dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki i składały życzenia swym babciom i dziadkom. Na zakończenie programu odbył się pokaz tańców towarzyskich. Po wręczeniu własnoręcznie wykonanych prezentów wszyscy usiedli do słodkiego poczęstunku, który przygotowały mamy przedszkolaków. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo zapadnie w pamięci wszystkich gości.

                                                                                              mgr Izabela Staroń