• 14.X.2021r.

  Może być komiksem przedstawiającym co najmniej jedna osoba i tekst „MSZANAA ZOKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ WSZYSTKIM PRACOWNIKOM OŚWIATY ŻYCZYMY WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI W DZIAŁALNOŚCI ZAWODOWEJ ŻYCIU PRYWATNYM, WYTRWAŁOŚCI, NIESŁABNĄCEJ PASJI ORAZ UŚMIECHU, KTÓRY POCHODZI OD WDZIĘCZNYCH ZADOWOLONYCH WYCHOWANKÓW. DZIŚ DZIEN NAUCZYCIELA DZIĘKUJEMY ZA WASZĄ PRACĘ!”

  Serdecznie  dziękujemy  za życzenia z okazji DEN

  Władzom Miasta Mszana Dolna,

  Społeczności Uczniowskiej  ,Rodzicom  i  wszystkim, którzy wspierają i doceniają  naszą pracę.

  Z wyrazami szacunku

  Dyrekcja ,Nauczyciele i Pracownicy Szkoły Podstawowej Nr 1 w Mszanie Dolnej

 • Ewakuacja próbna w Szkole Podstawowej Nr 1

  21. września br. o godz. 10:15, usłyszeliśmy 3 krotny długi sygnał dzwonka szkolnego sygnalizujący alarm w szkole. Uczniowie pod kierunkiem nauczycieli oraz pracownicy, szybko i sprawnie  opuścili szkołę  wyznaczonymi wyjściami, zgodnie z planem ewakuacyjnym.

  Dziękujemy Panu Bartoszowi Piątkowskiemu, prezesowi Ochotniczej Straży Pożarnej w Mszanie Dolnej i zastępowi druhów za udział i pomoc w przeprowadzeniu tegorocznej ewakuacji próbnej. Obecność przedstawicieli Straży Pożarnej była okazją dla uczniów, szczególnie najmłodszych, do zwiedzenia samochodu strażackiego, rozmów z panami strażakami o ich pasji niesienia ludziom pomocy, założenia kasku strażackiego i zrobienia pamiątkowych zdjęć.

 • Prośba do Rodziców!

  Szanowni Rodzice,

  w trosce o zdrowie  uczniów, nauczycieli i rodziców naszej szkoły, apelujemy o przysyłanie, przyprowadzanie do szkoły uczniów zdrowych, bez objawów infekcji górnych dróg oddechowych  czy innych dolegliwości zgłaszanych przez dziecko rodzicom wieczorem, czy w dniu pójścia do szkoły. Prosimy dorosłych o zakładanie maseczek przed wejściem do szkoły. Uprzejmie też prosimy, żeby w okresie pandemii ograniczać długi pobyt dziecka w szkole (w świetlicy) jeżeli w danym dniu rodzic może po zajęciach zabrać dziecko do domu.

  Tylko wspólna nasza odpowiedzialność i stosowanie zasad bezpieczeństwa sanitarnego, może uchronić nas od zakażeń i wprowadzania nauczania zdalnego.

  Z poważaniem

  Dyrekcja szkoły

 • 800 800 605 – ruszyła całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i pedagogów „Pomagamy”

  800 800 605 - ruszyła całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i pedagogów „Pomagamy”

  Pod numerem telefonu 800 800 605 dzieci, młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów oraz prawników. Wsparcie można otrzymać także za pośrednictwem kontaktu mailowego pomagamy@1815.pl. Nowy numer telefonu został uruchomiony na zlecenie Ministerstwa Edukacji i Nauki.

  W ramach działań infolinii specjaliści świadczą również wsparcie osobom dorosłym, opiekunom i nauczycielom, którzy mają problemy z dorastającymi dziećmi. Wszystkie działania są realizowane bezpłatnie i anonimowo.