Spotkanie autorskie

30 maja w naszej szkole odbyło się spotkanie autorskie z panią Jadwigą Marzec – autorką wierszy, fraszek, bajek oraz opowiadań dla dzieci. Pisarka została zaproszona przez panią Agnieszkę Orzeł – dyrektor Miejskiej Biblioteki w Mszanie Dolnej.

Uczniowie klas 0 – III oraz IV mogli posłuchać jak pani Jadwiga Marzec zaczęła przygodę z pisarstwem. Autorka zachęciła dzieci do czytania, które jest zawsze pięknym przeżyciem, opowiedziała również o swojej debiutanckiej książce „Niezwykły tydzień Frani”. Tytułowa Frania przeżywa wiele przygód. Jest dziewczynką bardzo rezolutną i ciekawą świata. Odczytany fragment zachęcił słuchaczy do sięgnięcia po tę pozycję. Uczniowie kwiatami podziękowali pisarce za to niecodzienne spotkanie.

Na koniec uczniowie mogli pisarce zadać pytania, zakupić książkę i otrzymać autograf. Takie autorskie spotkanie na pewno było ciekawą formą zapoznania uczniów z pisarzem i jego pracą.

Krystyna Wiewiórka


Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to verify temporary file contents for atomic writing.' in /home/users/jedynka/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/users/jedynka/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/users/jed...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/users/jedynka/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52