NASZA SZKOŁA NUMEREM 1 W POWIECIE LIMANOWSKIM

1 miejsce w punktacji dziewcząt, 1 miejsce w punktacji chłopców oraz 1 miejsce  w klasyfikacji generalnej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej dla naszej szkoły. To wyniki Powiatowego Systemu Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży w roku szkolnym 2021/22.

Uroczyste wręczenie pucharów i dyplomów odbyło się 14.06.2022r. w Starostwie Powiatowym w Limanowej a szkołę reprezentowali nauczyciele wychowania fizycznego Zbigniew Stachura i Grzegorz Szynalik oraz uczniowie Julia Fliśnik i Mateusz Dziedzina. Należy również pogratulować uczniom młodszej grupy wiekowej (kl.6 i mł.), którzy w klasyfikacji generalnej Igrzysk Dzieci zajęli miejsce trzecie.

Warto nadmienić, iż uczniowie naszej szkoły brali udział w 40 zawodach sportowych na poziomie miasta, powiatu i województwa. 24 krotnie zdobywali tytuł mistrzowski, 16 krotnie wicemistrzowski i 24 razy stawali na trzecim miejscu podium.

Gratulacje dla wspaniałych sportowców z „jedynki”.