Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole

,,Za miłość, wsparcie, opiekę

I wszystkie wspaniałe chwile

Spędzone razem – dziękujemy!”

 

Pod takimi podziękowaniami na dyplomach dla Superdziadków podpisali się wnukowie i wnuczki z oddziałów przedszkolnych 01 i 02 naszej szkoły. Przedszkolaki wręczyły te dyplomy swoim babciom i dziadkom, którzy – z bliska i z daleka – licznie  przybyli na uroczystość z  okazji Dnia Babci i Dziadka, odpowiadając na zaproszenie swoich pociech. Podczas występu dzieci chętnie prezentowały swoje talenty i umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. 23 stycznia salę gimnastyczną naszej szkoły wypełniły gromkie brawa, będące wyrazem radości i dumy dziadków ze swoich wnucząt. Pani Dyrektor Anna Górska złożyła serdeczne życzenia Gościom i podziękowała im za przybycie, a dzieciom za udany występ. Po uroczystości odbył się słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców przedszkolaków.

Maria Szczypka

Ewelina Adamczyk