Organizacja zakończenia roku szkolnego 2018/19 w Szkole Podstawowej Nr 1 w Mszanie Dolnej w dniu 19 czerwca 2019 r.(środa)

Msza święta w Kościele Miłosierdzia Bożego  –  godz. 8.00.

Po mszy uczniowie oddziałów przedszkolnych i klas I-III spotykają się  w szkole z Wychowawcami klas, po otrzymaniu świadectw, około godz. 9.30 – 10.30  udają się do domu.

Klasy IV-VIII Szkoły Podstawowej i Gimnazjum po mszy spotykają  się w Miejskiej Hali Sportowej, o godz.9.30 uroczyste zakończenie roku szkolnego pożegnanie Absolwentów.

Po części oficjalnej spotkania z Wychowawcami w klasach.

ZAPRASZAMY RODZICÓW DO UDZIAŁU W UROCZYSTYM ZAKOŃCZENIU ROKU SZKOLNEGO 2018/19


Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to verify temporary file contents for atomic writing.' in /home/users/jedynka/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/users/jedynka/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/users/jed...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/users/jedynka/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52