Z wizytą w zaprzyjaźnionej świetlicy w Szkole Podstawowej nr 2 w Mszanie Dolnej

W odpowiedzi na zaproszenie wychowawcy świetlicy Szkoły Podstawowej nr 2 w Mszanie Dolnej Pani mgr Beaty Michalczewskiej  07.02.2019 r. 11 osobowa grupa świetliczaków wraz z wychowawczyniami udała się z popołudniową wizytą do zaprzyjaźnionej świetlicy.

Podczas spotkania dzieci wzięły udział w przygotowanych przez Panią Beatę zajęciach. Wspólnie z kolegami i koleżankami grali w kalambury, rozwiązywali zagadki, oraz wzięli udział w zabawach ruchowych. Na zakończenie wspólnie spędzonego popołudnia Pani Beata przygotowała smaczny poczęstunek. Dzieci z radością wzięły udział w spotkaniu i równie serdecznie zaprosiły do naszej świetlicy kolegów i koleżanki ze Szkoły Podstawowej nr 2.


Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to verify temporary file contents for atomic writing.' in /home/users/jedynka/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/users/jedynka/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/users/jed...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/users/jedynka/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52