Kandydaci do klas pierwszych w świetlicy szkolnej

13 marca świetlicę szkolną odwiedzili bardzo mili goście. Były to przedszkolaki z najstarszej grupy „Zajączki” w Przedszkolu Zgromadzenia Sióst Franciszkanek Rodziny Maryi w Mszanie Dolnej wraz z opiekunkami.

Wizyta miała na celu zapoznanie się z naszą szkołą przez przyszłych pierwszoklasistów. Spotkanie rozpoczęliśmy powitaniem w świetlicy szkolnej, następnie goście przeszli do sali nr 8, gdzie czekała na nich klasa IA wraz z wychowawczynią. Klasa IA zaprezentowała swoje umiejętności, a później sprawdziła poziom wiedzy przedszkolaków na temat szkoły. Sprawdzian wyszedł celująco, za co dzieci otrzymały nagrody.
Wizyta zakończyła się przedstawieniem przygotowanym przez Koło Przyjaciół Biblioteki Szkolnej oraz smacznym poczęstunkiem.


Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to verify temporary file contents for atomic writing.' in /home/users/jedynka/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/users/jedynka/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/users/jed...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/users/jedynka/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52