Jubileuszowy etap konkursu matematyczno-historycznego

Dnia 6 października 2018 roku odbył się kolejny etap konkursu matematyczno-historycznego realizowanego w ramach innowacji pedagogicznej. Tym razem spotkanie miało charakter jubileuszowy w związku z setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Pytania dotyczyły twórców Niepodległej: Józefa Piłsudskiego, Romana Dmowskiego oraz Ignacego Paderewskiego.

Pomysłów na ciekawe pytania łączące wiedzę z matematyki i historii organizatorkom konkursu nie brakuje, natomiast uczestnicy zmagań wykazują się entuzjazmem w rywalizacji o punktowane miejsca. Po dwóch etapach na czoło wysuwają się następujący uczniowie: Grzegorz Pajdzik i Filip Płoskonka. Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych etapach konkursu.

Małgorzata Kołodziejska

Monika Jurczak-Ślaga


Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to verify temporary file contents for atomic writing.' in /home/users/jedynka/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/users/jedynka/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/users/jed...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/users/jedynka/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52