Apel na zakończenie roku szkolnego w klasach 0-III.

„Niech żyją wakacje, niech żyje pole i las 

i niebo i słońce

wolny, swobodny czas….”

20 czerwca 2018 r. najmłodsza grupa wiekowa naszej szkoły spotkała się na apelu z okazji zakończenia roku szkolnego. Apel  przygotowali uczniowie klas III a i III b wraz z swoimi wychowawczyniami.

W pierwszej części swojego słowno – muzycznego występu dzieci w humorystyczny sposób przedstawili scenki z szkolnego życia w klasach młodszych. Były też słowa podziękowań za troskę, opiekę i przekazaną wiedzę dla Pań Dyrektor, Pani Pedagog, Wychowawców, Katechetów  i Nauczycieli. W dalszej części były wakacyjne rady z szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa.

Po występie trzecioklasistów nauczyciele – organizatorzy konkursów szkolnych: „Góralskie cytanie”, „Henryk Sienkiewicz – patron szkoły” i „Konkursu języka angielskiego w klasach I – III”  wręczyli zwycięzcom tych konkursów dyplomy i nagrody.

Na zakończenie Dyrektor szkoły mgr Anna Górska podziękowała wykonawcom za przygotowanie wesołego i pouczającego spotkania i przekazała wakacyjne życzenia wszystkim nauczycielom, rodzicom i uczniom.

mgr Magdalena Nawieśniak, mgr Grażyna Staroń


Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to verify temporary file contents for atomic writing.' in /home/users/jedynka/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/users/jedynka/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/users/jed...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/users/jedynka/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52