Hej kolęda, kolęda!!!

31 stycznia odbyło się w naszej szkole spotkanie kolędnicze klas 0 – III, w tym roku gospodarzami były dzieci z najmłodszej grupy wiekowej, z klas 0.  Na przeglądzie były obecne wszystkie klasy od 0 – III wraz z wychowawcami, obecna była Pani Wicedyrektor Stanisława Łabuz, oraz Rodzice dzieci występujących na scenie.

Na początku dzieci z zerówki przedstawiły grupę kolędników, a byli wśród nich diabełki, turoń, aniołki, pasterze i góralki. Każdy z kolędników pięknie gościom się przedstawił, a występy dzieci przeplatały się z występami poszczególnych klas, które zaprezentowały znane i piękne kolędy i pastorałki. Niektóre z klas wzbogaciły swój występ grą na instrumentach.

Na zakończenie Pani Wicedyrektor Stanisława Łabuz – pogratulowała pięknego przygotowania kolęd i pastorałek przez wszystkie klasy, oraz zachęcała do podtrzymywania tej pięknej tradycji w naszej szkole.

mgr Ewelina Adamczyk

mgr Anna Miśkowiec