Jesienna wycieczka na Ćwilin kl.2B Gimn.

Jesienne słońce…

           Ostatni tydzień przypomniał nam, czym jest złota, polska jesień. Mogliśmy cieszyć się słońcem, błękitnym niebem i podziwiać drzewa w zachwycającej palecie barw.

         Chcąc w pełni wykorzystać tę wspaniałą pogodę, w środę klasa IIb wraz z wychowawcą i panią Anną Niżnik wybrała się na Ćwilin. Na początku czekał nas lekki wysiłek, ale wszyscy poradzili sobie z trasą. Na szczycie przekonaliśmy się , że wysiłek się opłacił. Widoczność powietrza była wspaniała i mogliśmy podziwiać zapierające w piersi widoki. Polana okazała się też odpowiednim miejscem na ognisko i dobrą zabawę.

       Piękne krajobrazy naszej okolicy i równie piękne oblicza uczestników całkiem sprawnie utrwalił Mateusz Palkij. Brawo!

Katarzyna Kubowicz


Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to verify temporary file contents for atomic writing.' in /home/users/jedynka/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/users/jedynka/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/users/jed...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/users/jedynka/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52