Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

13 października 2016r w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Apel przygotowali uczniowie klas piątych wraz z wychowawcami: panią Iwoną Dudzik i panią Joanną Wojtyczką. W akademii uczestniczyli nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice, zaproszeni goście oraz cała społeczność szkolna.

Dzieci powitały wszystkich uczestników akademii, składając życzenia w tak ważnym dniu pracownikom szkoły. Zostały przedstawione poszczególne przedmioty, a w humorystycznych scenkach ukazana została praca nauczyciela  i codzienna edukacja braci uczniowskiej.

W wierszach i piosenkach nawiązano do dzisiejszego Święta. Całą oprawę muzyczną przygotował pan Mariusz Klimek, od strony plastycznej scenografię przygotowano we współpracy z panią Dorotą Wańczyk. Na zakończenie uroczystości przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli życzenia wszystkim pracownikom szkoły a na ręce Dyrekcji szkoły wręczyli bukiet pięknych słoneczników. Pani dyrektor Anna Górska zabrała głos i podziękowała wszystkim za udział a w szczególności uczniom klas piątych.

mgr Iwona Dudzik