PRACA ZDALNA

W związku z wdrażaniem pracy zdalnej przez naszą szkołę prosimy wszystkich uczniów o logowanie się do dziennika elektronicznego Librus i sprawdzanie WIADOMOŚCI gdzie nauczyciele będą Wam przesyłać treść lekcji i polecenia do zadań. 

  1.  Podstawowym kanałem dostępu do systemu LIBRUS SYNERGIA jest przeglądarka internetowa i logowanie się bezpośrednio do systemu Synergia (np. komputer, laptop). 
  2.  Jeśli uczeń zapomniał swojego hasła do systemu Synergia, istnieją dwa sposoby jego odzyskania.
    – Skorzystanie z funkcji Przypomnij hasło, która dostępna jest w widoku formularza logowania do systemu Synergia. Warunkiem jest to, że uczeń uzupełnił wcześniej swój adres mailowy w ustawieniach konta.
    – Każdy rodzic na swoim koncie Synergia (konto rodzica) może wygenerować nowe hasło dla ucznia (górne menu – Uczeń – Informacje – Konto ucznia). W tym miejscu widoczny jest również login konta ucznia.
  3.  W razie problemów (login/hasło) proszę o kontakt: sekretariatsp1@op.pl

Wystarczy zalogować się na swoje konto przez stronę https://rodzina.librus.pl, wpisując LOGIN i HASŁO (system rozpoznaje wielkość liter). Loginy i hasła otrzymaliście Państwo od wychowawców w szkole.

Prosimy pamiętać, że z powodów formalnych z jednego konta w systemie Synergia powinna korzystać jedna osoba. Istnieje możliwość otrzymania większej liczby kont Synergia (typu rodzic) od szkoły (na życzenie).

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdą Państwo pod adresem: https://synergia.librus.pl/faq

Z poważaniem,

Dyrektor szkoły ANNA GÓRSKA