XXII Szachowe Mistrzostwa Podhala Szkół Podstawowych i Gimnazjów

XXII SZACHOWE  MISTRZOSTWA  PODHALA  SZKÓŁ PODSTAWOWYCH  I GIMNAZJÓW

– MSZANA DOLNA 2017 –

 Organizator: Urząd Miasta Mszana Dolna,   Zespół Szkół Miejskich Nr1 w Mszanie Dolnej.

  1. Cel turnieju: Popularyzacja szachów na Podhalu i Ziemi Zagórzańskiej, podniesienie kategorii szachowych.
  1. Miejsce i termin: Turniej zostanie rozegrany w dniach 1-2 kwietnia 2017 r. godz. 9.00 w Szkole Podstawowej Nr1 ul. Sienkiewicza 2 w Mszanie Dolnej.
  1. Warunki uczestnictwa: Opłata klasyfikacyjno – rankingowa w wysokości 5 zł  na rzecz Małopolskiego Związku Szachowego (pobierana na sali gry),                     konieczność wcześniejszego zgłoszenia zawodników do dnia 29 III 2017.   

Zgłoszenia przyjmuje Jan Zapała pod nr  tel. 18 331-05-37  lub  666 046 653 lub janmar25@wp.pl  zalecany  www.chessarbiter/com

  1. System: Szwajcarski na dystansie 7 rund, tempo P60.

grupa – A od IV kat. szach. wzwyż – osobna klasyfikacja chłopców i dziewczyn, ta grupa gra w sobotę 4 rundy i w niedzielę 3 rundy po 1 godz.  dla zawodnika.      

grupa – B  bk – V kat. szach. P 30 osobna klasyfikacja  chłopców i dziewczyn, ta grupa gra tylko w sobotę 7 rund po 0,5 godz.  dla zawodnika.   

  1. Nagrody: W każdej grupie za pierwsze 3 miejsca puchary i dyplomy, nagroda dla najmłodszej uczestniczki i uczestnika, każdy uczestnik turnieju otrzyma upominek – niespodziankę.
  1. Postanowienia końcowe: Zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie.

Przy zgłoszeniu  obowiązuje  nazwisko, imię, klub lub miejscowość,  kategoria  szachowa, dokładna data urodzenia. Zawodnicy nie  zgłoszeni w terminie grają na własnym sprzęcie i bez prawa do  nagrody.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo interpretacji  niniejszego  regulaminu.

ORGANIZATORZY  SERDECZNIE  ZAPRASZAJĄ