Dzień Babci i Dziadka

25.01.2017 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, którą przygotowały przedszkolaki z oddziału „0”1. W mroźne zimowe popołudnie pojawili się w naszej szkole zaproszeni goście – ukochane babcie i dziadkowie. Często z odległych miejscowości przyjechali zobaczyć swoje wnuczki i wnuczków występujących na szkolnej scenie. Po powitaniu gości i Pani Dyrektor Anny Górskiej, przedszkolaki przedstawiły „Jasełka”, do których przygotowywały się jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia. W drugiej części dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki i składały życzenia swym babciom i dziadkom. Na zakończenie programu odbył się pokaz tańców towarzyskich. Po wręczeniu własnoręcznie wykonanych prezentów wszyscy usiedli do słodkiego poczęstunku, który przygotowały mamy przedszkolaków. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo zapadnie w pamięci wszystkich gości.

                                                                                              mgr Izabela Staroń


Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to verify temporary file contents for atomic writing.' in /home/users/jedynka/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/users/jedynka/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/users/jed...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/users/jedynka/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52